Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київм.Бориспільс.Щасливес.Зазимье
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Плацентарний фактор росту PIGF

Код послуги 1451
Ціна:
690 грн
У кошик Запис на прийом

Плацентарний фактор росту (PLGF) це глікопротеїн, що належить до роду васкулоендотеліальних чинників зростання (VEGF), гомологічний з VEGF. Основною функцією даного сімейства є забезпечення ангіогенезу. Це утворення нових судин при ембріональному розвитку, після травмування, ішемічних ушкоджень, при тривалих фізичних навантаженнях, забезпечення розвитку колатерального кровопостачання. Більшість пухлин для підтримки свого зростання збільшують данні фактори росту. Під час вагітності PLGF утворюється, більша частина, в плаценті, та забезпечуються ангіогенез у плоду що росте. Його концентрація під час вагітності збільшується в 4 рази до кінця другого триместру.

Прееклампсія це паталогія, що часто зустрічається під час вагітності, характеризується системною дисфункцією ендотелію та клінічним показником є розвиток артеріальної гіпертензії та протеїнурії після 20 тижнів вагітності. Єдиний на сьогодні відомий метод радикального лікування прееклампсії – розродження. Вченими доведено, що основою даного ускладнення є розвиток ендотеліальної дисфункції, котра утворюється в результаті дисбалансу факторів ангіогенезу в плаценті і може бути ефективно запобігти призначенням аспірину до 16 тижнів – термін формування нормальної плаценти (призначення в більш пізні терміни не дає бажаного результату).

Визначення PLGF, за рекомендацією фонду FMF, необхідно проводити в першому триместрі разом з PAPP та АФП. Доведено що рівень PLGF достовірно знижується в першому триместрі щодо відповідного рівня гестації спільно зі зниженням рівня РАРР-а. З огляду на те, що прееклампсія сьогодні розглядається як ендотеліальна дисфункція, що супроводжується патологією ангіогенезу та судинної проникності, зміна рівня PLGF відбуваються задовго до появи клінічних симптомів прееклампсії.

Підвищені рівні PLGF можуть бути виявлені у пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями як показник мікро- та макроваскулярного атеросклерозу, а також є ознакою патологічного ангіогенезу. Окрім того, PLGF є незалежним предиктором смертності та ускладнень пов’язаних з серцево-судинними захворюваннями, у пацієнтів з діабетом 1 та 2 типу. PLGF також може підвищуватись за різних патологічних станів, включно з загоєнням ран та утворенням пухлин.

Показання до призначення аналізу:

оцінка ризику розвитку прееклампсії у вагітних;

всім вагітним у першому триместрі пренатальний скринінг можливої наявності хромосомної патології плода та оцінка ризику розвитку прееклампсії незалежно від наявності факторів ризику (спільно з визначенням РАРР-А та β ХГЛ).

Правила підготовки до аналізу:

Забір крові необхідно робити натщесерце (порожній шлунок)

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок