Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте за номером +38(044)207-80-00   |   Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте +38(044)207-80-00   |   

COVID-19 Новини Новини клініки Пацієнтам Контакти Веб-архів Про нас Ведення вагітності Партнери

Медиан - лабораторія, клініка і медична діагностика
м.Київ м.Бориспіль с.Щасливе

Телефонуйте цілодобово:
(044)207-80-00 (044)207-80-01 (044)331-99-20 (044)331-12-93 (093)207-80-00

Забір аналізів вдома

Запис на прийом

Веб-архив

Зворотній зв'язок

Аналізи

Раково-ембріональний антиген (РЭА ) 5.1.5

Категорія:

Раково-ембріональний антиген (РЕА) це глікопротеїн, залучений до регуляції адгезії клітин та рівня експресії, котрий часто підвищується при злоякісних новоутвореннях.

При нормальних умовах раково-ембріональний антиген виробляється під час ембріогенезу, тому може визначатись в сироватці крові плоду. В крові вагітних жінок не визначається. Після народження дитини, його синтез пригнічується, після чого РЕА практично не можливо знайти ні в крові ні в інших біологічних рідинах дорослої здорової людини, проте можливо знайти в активних курців. Раково-ембріональний антиген є загальним онкомаркером, еотрий при розвитку пухлини збільшує свою концентрацію.

Збільшений рівень РЕА можливо побачити при злоякісних пухлинах шлунково-кишкового тракту, а саме при раку шлунку, підшлункової залози, колоректальному раку. Найбільш адекватним є використання РЕА на етапі контролю ефективності лікування (проте обов’язковим є тестування до початку лікування через те, що не всі пухлини синтезують данний маркер). Нормалізація рівня маркеру відбувається через 1-4 місяці після оперативного втручання та видалення пухлини. При колоректальному раку нормалізація відбувається вже за 6 тижнів, проте збереження високих концентрацій можливе не тільки через залишкову пухлину, але й при гепатотоксичністью ад’ювантної терапії, ща потрібно враховувати при вивченні результатів дослідження.

Показання до призначення аналізу:

  • у комплексному аналізі, при діагностиці пухлин;
  • діагностування С-клітинної карциноми;
  • контроль ефективності хірургічного лікування колоректального раку, пухлин шлунку;
  • виявлення ранніх рецидивів і метастазування.

Правила підготовки до аналізу:

Забір крові необхідно робити натщесерце (порожній шлунок)

5.1.5
Ціна: 198 грн
Записатись на прийом

Час виконання