Пренатальна діагностика | Київ | Пренатальна діагностика | в клініці Медиан Пренатальна діагностика плода | Клініка Медіан у Києві

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Пренатальна діагностика

Вартість послуг

Пренатальна діагностика: ціна, терміни, аналізи, обстеження

Під даним видом діагностики мається на увазі комплекс обстежень, що дозволяє визначити можливість хромосомної патології зародка. Вона потрібна, щоб скласти індивідуальну схему «ведення» для вагітних або, особливо складних випадках, рекомендувати переривання вагітності.

Що дає пренатальна діагностика плода

Отже, навіщо така діагностика потрібна? Вона дозволяє вже на внутрішньоутробному етапі виявити багато серйозних відхилень.

Які відхилення діагностуються:

Це найбільш важливі відхилення у розвитку плода, які потрібно встановити на ранніх термінах, та вчасно вжити заходів.

Які дослідження проводяться

Методи діагностики бувають прямі та непрямі. З використанням прямих методів діагностики досліджується плід. У цьому випадку досліджується кров із пуповини, плацента, амніотична рідина, проводиться амніоцентез, біопсія хоріону, плацентоцентез, амніоцентез та інші дослідження. При непрямих методах обстежують вагітну жінку.

Складові скринінгу:

Так виглядає пренатальний скриніг плода у найзагальнішому вигляді. Крім здачі аналізів та пренатальної ультразвукової діагностики , вагітним потрібно пройти обстеження у ЛОРа, офтальмолога та стоматолога, а за наявності хронічних хвороб відвідати вузькопрофільних лікарів. Важливий момент: резус-негативним жінкам 1 раз на місяць протягом другого триместру потрібно здавати аналіз крові на резус-антитіла, якщо у батька дитини резус-позитивна приналежність. Наприкінці другого триместру робиться коалуграма або аналіз згортання крові. Це необхідно, щоб передбачити можливі ускладнення під час пологів. На шостому місяці рекомендується тест глюкозотолерантів для контролю ризику цукрового діабету.

Пренатальна діагностика: яка ціна у медичному центрі «Медіан»

Вартість досліджень, які проводяться для пренатальної діагностики, вказана у прайс-листі. Конкретні терміни кожного дослідження призначає лікар, який «веде» вашу вагітність. Встати на облік слід на 8-10 тижні, але не пізніше 12 тижня вагітності. Своєчасна постановка на облік і зроблена в потрібні терміни пренатальна діагностика плоду є запорукою того, що всі можливі відхилення будуть виявлені вчасно, а лікарі встигнуть вжити заходів, щоб мінімізувати шкоду вашому здоров'ю та здоров'ю майбутньої дитини.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок