Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом
Про нас

Здоров'я і краса з послугами медичного центру «Медіан»

Багатопрофільний медичний центр в місті Київ - приватна клініка з професійними лікарями. Тут працюють висококваліфіковані фахівці з великим стажем в лікувальній практиці. Головне завдання медперсоналу центру - надати медичну допомогу всім пацієнтам що звернулися до нас.. Робота фахівців клініки постійно вдосконалюється - лікарі ретельно вивчають і впроваджують передовий досвід колег з інших країн. Уважність до кожного клієнта, індивідуальний підхід, врахування всіх побажань та відгуків - головний девіз, з яким починається кожен день лікарів медичного центру.

45 молодших співробітників
125 практикуючих лікарів
12 середній стаж наших лікарів
Сучасне обладнання

Сучасне обладнання

Відгуки клієнтів
Оксана
09 / 12 / 2020

Очень квалифицированный специалист .

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Мария
20 / 11 / 2021

Обращалась в клинику для вакцинации от ковид. После первой вакцины впечатления как от клиники, так и от врачей были не очень. Хотя работницы регистратуры были приятными. А вот посещение с целью получить второй укол вакцины были очень приятными. Во много благодаря доктору Бойко Анне Анатольевне. Очень внимательная, доброжелательная и вежливая. Доктор изменила впечатление о клинике практически полностью.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Ирина
08 / 12 / 2021

Согласна с предыдущим отзывом - Карина мастер своего дела и очень приятный человек. Прохожу курс массажа спины, результат был заметен после второго сеанса. Рекомендую.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Анастасия
04 / 07 / 2020

Ольга Павловна очень хороший и приятный доктор, рекомендую всем !!! Лучших профессионалов ещё не встречала!! Спасибо вам большое!! Теперь только ваш пациент!!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Ольга
26 / 03 / 2021

Дякую лікарю, уважно оглянула пацієнта вдома, призначила схему лікування, яка дійсно допомагає. Гарне враження.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Андрей
08 / 04 / 2021

Искренне благодарна врачу Анастасии Васильевне! Спасибо за консультации и помощь в моем выздоровлении от коронавируса дома! замечательный врач.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Елена
20 / 11 / 2018

Анатолий очень коммуникабельный и приятный молодой человек. Массаж расслабляет мышцы и помогает убрать боль в спине. Рекомендовала своим коллегам пройти курс массажей у Анатолия.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Лариса
11 / 04 / 2019

Була на прийомі в лікаря геніколога Марченка Ю. В. Залишилась задоволена. Лікар дуже уважний, грамотний, проаналізував всі аналізи, які навіть не зовсім були за його профілем, як мені здавалось. Дав цінні поради в медикаментозному лікуванні і направив на дообстеження, щоб виявити всі можливі причини захворювання. Підхід в призначенні комплексний, приємна увага та широка компетенція. Раджу відвідати.

Якість 4
Увага 4
Враження 4

Олена
18 / 10 / 2018

Стояла на обліку по вагітності у Ольги Павлівни. Потім порекомендувала двом знайомим. Задоволені всі. Дуже уважна,розумна, відповідальна і відверта. Я запросила лікаря зі мною партнером на пологи, і ми разом народили мою донечку! Кажу "Разом " бо насправді це колосальна підтримка коли з тобою в пологовому серед незнайомих людей є лікар що за 9 місяців стала твоєю подругою. При наступній вагітності тільки до неї, і в родзал ні ногою без неї))))!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Татьяна
20 / 04 / 2021

Растерянность и страх за близких - ситуация знакома, к сожалению, многим в связи с пандемией. Когда не знаешь куда бежать и кого слушать. Здорово, когда находится специалист высокого уровня профессионализма и неравнодушия! Спасибо Вам, Максим Николаевич! И... будьте здоровы, Доктор!!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Наталья
14 / 06 / 2020

Хороший врач!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Олександр
03 / 04 / 2021

Дякую за консультації і допомогу у нашому одужанні від коронавірусу вдома! Чудовий лікар

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Ольга
17 / 02 / 2022

Чудесная, внимательная, неравнодушная врач! Рекомендую от души Екатерину! Более квалифицированного семейного врача не встречала. Дельные советы, рекомендации по лечению даже дистанционно.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Ульяна
02 / 12 / 2021

Очень приятная девушка и профессионал своего дела. Делала у нее массаж спины.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Олександр
04 / 06 / 2020

Валерий проводит отличный и полноценный массаж. Очень качественно и профессионально. Отметил улучшение состояния уже после нескольких процедур. Однозначно рекомендую!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Наші партнери

Лікування у Києві в приватній клініці

Всі пацієнти відчувають занепокоєння перед візитом до лікаря. Думки про серйозні проблеми зі здоров'ям та боль виникають у кожного другого клієнта медустанов. Фахівці Median ставляться з розумінням до кожної людини, яка звернулася за лікарською допомогою. Тривожність пацієнтів проходить відразу ж після спілкування з лікарем. Дружня бесіда, підвищена увага і позитивний настрій - аспекти, що вибудовують довіру між 2 сторонами. Клієнтам не варто турбуватися - фахівець підбирає відповідну програму лікування і призначає процедури, в ефективності яких впевнений.

Діагностичне обладнання медичного центру та послуги

Клініка має медичну лабораторію з сучасним обладнанням. Фахівці проводять своєчасну діагностику і призначають необхідні процедури, терапевтичне лікування або профілактичні заходи. Лікарі вибирають результативні програми в різних областях. Застосування лазерного обладнання, детально вивченого і відпрацьованого хірургами, добре зарекомендувало себе при виконанні хірургічних операцій. Медичний центр надає послуги різного типу: лабораторні дослідження, огляд фахівцями, лікування, профілактика захворювань.

Прийом лікарів в приватній клініці Києва

У клініці ведуть прийом фахівці з великим практичним стажем:

У медичному центрі кожен звернувшийся пацієнт отримує якісну професійну допомогу кращих фахівців і необхідну діагностику. Кваліфіковані лікарі - головна перевага приватної медклініки.

Як відбувається вибір лікувальної програми приватної клініки Києва

Основний принцип медичного центру Median - не нашкодь. Лікарі ретельно вивчають симптоматику пацієнтів, проводять огляд, призначають діагностичні заходи, завдяки яким точно визначається стан здоров'я хворого. З урахуванням виявлених проблем, вікових даних і можливих протипоказань підбираються методи подальшого лікування. При необхідності клієнта клініки оглядає відразу кілька фахівців. Всі процедури не приносять пацієнтові дискомфорту і болю.

Лікування в денному стаціонарі приватної клініки Києва

Для пацієнтів клініки передбачено лікування в денному стаціонарі. Комфортне перебування в центрі дає можливість хворій людині пройти повноцінний лікувальний курс, поєднаний з іншими прийомами терапії. При виявленні складних випадків збирається консиліум, після якого пацієнта лікує декілька фахівців відразу. Такий підхід - гарантія позитивного результату. Мережа медцентрів Median піклується про своїх пацієнтів більше 15 років і надає професійну допомогу в лікуванні та профілактиці хвороб.

Вартість послуг медичного центру

Керівництво врахувало всі нюанси і зробило вартість послуг медичного центру доступною для всіх жителів і гостей столиці. Завдання клініки:

Медичний центр періодично проводить різні акції зі знижками - плановий візит до лікаря можна нанести в такий день і значно заощадити. Щоб скористатися акційною пропозицією, потрібно регулярно стежити за інформацією, що з'являється на сайті.

Як записатися в медичний центр «Медіан»

Хороше самопочуття дарує людям масу позитивних емоцій і можливостей для досягнення поставлених цілей. Людина відчуває себе добре, коли вона здорова. Лікарі приватної клініки «Медіан» проводять точну діагностику і підбирають програму терапевтичного та іншого лікування.

Щоб записатися на прийом до лікаря в медичний центр Median оформіть заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним номером телефону. Менеджер клініки оперативно відповідає на дзвінки і записує пацієнтів до лікаря. Медичний центр «Медіан» - це чисті затишні кабінети і комфортний хол. Прийом за попереднім записом допомагає уникнути черг і стресів від очікування.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок