Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом
Про нас

Здоров'я і краса з послугами медичного центру «Медіан»

Багатопрофільний медичний центр в місті Київ - приватна клініка з професійними лікарями. Тут працюють висококваліфіковані фахівці з великим стажем в лікувальній практиці. Головне завдання медперсоналу центру - надати медичну допомогу всім пацієнтам що звернулися до нас.. Робота фахівців клініки постійно вдосконалюється - лікарі ретельно вивчають і впроваджують передовий досвід колег з інших країн. Уважність до кожного клієнта, індивідуальний підхід, врахування всіх побажань та відгуків - головний девіз, з яким починається кожен день лікарів медичного центру.

45 молодших співробітників
125 практикуючих лікарів
12 середній стаж наших лікарів
Сучасне обладнання

Сучасне обладнання

Відгуки клієнтів
Наталья
14 / 06 / 2020

Хороший врач!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Оксана
09 / 12 / 2020

Очень квалифицированный специалист .

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Ольга
22 / 01 / 2021

Дуже уважний, професійний, кваліфікований лікар. Рекомендую!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Лариса Брыжатая
29 / 01 / 2021

Гюнай Мамедалиевна- профессионал в своей области, замечательный врач, приятная женщина. Я получила настолько обширную консультацию не только по той проблеме, с которой пришла, но и на другие вопросы. Очень осталась довольна приемами у врача, теперь рекомендую знакомым и подругам. Мои коллеги, которые были у нее на приеме, высказывали такие же положительные отзывы. Рекомендую!!!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Ольга
17 / 01 / 2021

Отличный доктор. Вызывали для бабушки 84 года - 9.01.2020. Очень внимательный специалист, назначила грамотное лечение. Были очень тяжелые случаи - и все рекомендации сработали и помогли!!!!! Спасибо, Вам большое! Здоровья Вам!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Емілія Іваниш
16 / 01 / 2021

Чудовий лікар і надзвичайно хороша людина. Завжди буду Вам вдячна, Андрію Степановичу.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Олена
31 / 01 / 2021

До лікаря потарпила випадково, оскільки клініка поруч біля роботи. Дуже задоволена і вдячна за уважне професійне ставлення. Лікарка грамотна і достатньо турботлива. Відчувається, що спеціаліст приділяє багато часу самоосвіті і керується міжнародними керівництвами, які базуються на доказовій базі. Рекомендую!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Alina
14 / 09 / 2018

Дуже дякую за якісну консультацію, хороший лікар, детально пояснить і попередить на що варто звернути увагу!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Анна
22 / 12 / 2018

Очень довольны визитом к Юлие Викторовне. Только она сумела увидеть причину болей в горле у ребенка, другие врачи не понимали, что делать.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Юлия
14 / 08 / 2019

На прийом попала случайно, не выбирала и отзывы не читала. Отличный специалист, который сочетает основные качества необходимые данной специализации: высокопрофессиональный доктор, предлагающий альтернативу решения проблемы и активная молодая женщина, которая поможет советом.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Анастасия
28 / 12 / 2021

Получила отличное впечатление после курса массажа спины. Карина скрупулезно подходит к массированию каждой мышцы и хрящика + очень внимательна и доброжелательна. Однозначно рекомендую!!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Коваль Олександр
27 / 07 / 2019

Дуже висококваліфіковані хірург, має золоті руки. Велика вдяка та пошана Вам. Ї

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Марина
21 / 12 / 2021

Замечательный специалист! Сегодня делала у Марии Владимировны дуплексное сканирование сосудов головы и шеи + функциональные пробы. Все четко, по делу. Благодарю за оказаное во время приема внимание и нотку здорового юмора. Рекомендую от всей души!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Виктория
06 / 10 / 2020

Консультируюсь по многим вопросам у Алины Андреевна, очень грамотный, внимательный и ответственный доктор. Рекомендую!!!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Ольга
26 / 03 / 2021

Дякую лікарю, уважно оглянула пацієнта вдома, призначила схему лікування, яка дійсно допомагає. Гарне враження.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Наші партнери

Лікування у Києві в приватній клініці

Всі пацієнти відчувають занепокоєння перед візитом до лікаря. Думки про серйозні проблеми зі здоров'ям та боль виникають у кожного другого клієнта медустанов. Фахівці Median ставляться з розумінням до кожної людини, яка звернулася за лікарською допомогою. Тривожність пацієнтів проходить відразу ж після спілкування з лікарем. Дружня бесіда, підвищена увага і позитивний настрій - аспекти, що вибудовують довіру між 2 сторонами. Клієнтам не варто турбуватися - фахівець підбирає відповідну програму лікування і призначає процедури, в ефективності яких впевнений.

Діагностичне обладнання медичного центру та послуги

Клініка має медичну лабораторію з сучасним обладнанням. Фахівці проводять своєчасну діагностику і призначають необхідні процедури, терапевтичне лікування або профілактичні заходи. Лікарі вибирають результативні програми в різних областях. Застосування лазерного обладнання, детально вивченого і відпрацьованого хірургами, добре зарекомендувало себе при виконанні хірургічних операцій. Медичний центр надає послуги різного типу: лабораторні дослідження, огляд фахівцями, лікування, профілактика захворювань.

Прийом лікарів в приватній клініці Києва

У клініці ведуть прийом фахівці з великим практичним стажем:

У медичному центрі кожен звернувшийся пацієнт отримує якісну професійну допомогу кращих фахівців і необхідну діагностику. Кваліфіковані лікарі - головна перевага приватної медклініки.

Як відбувається вибір лікувальної програми приватної клініки Києва

Основний принцип медичного центру Median - не нашкодь. Лікарі ретельно вивчають симптоматику пацієнтів, проводять огляд, призначають діагностичні заходи, завдяки яким точно визначається стан здоров'я хворого. З урахуванням виявлених проблем, вікових даних і можливих протипоказань підбираються методи подальшого лікування. При необхідності клієнта клініки оглядає відразу кілька фахівців. Всі процедури не приносять пацієнтові дискомфорту і болю.

Лікування в денному стаціонарі приватної клініки Києва

Для пацієнтів клініки передбачено лікування в денному стаціонарі. Комфортне перебування в центрі дає можливість хворій людині пройти повноцінний лікувальний курс, поєднаний з іншими прийомами терапії. При виявленні складних випадків збирається консиліум, після якого пацієнта лікує декілька фахівців відразу. Такий підхід - гарантія позитивного результату. Мережа медцентрів Median піклується про своїх пацієнтів більше 15 років і надає професійну допомогу в лікуванні та профілактиці хвороб.

Вартість послуг медичного центру

Керівництво врахувало всі нюанси і зробило вартість послуг медичного центру доступною для всіх жителів і гостей столиці. Завдання клініки:

Медичний центр періодично проводить різні акції зі знижками - плановий візит до лікаря можна нанести в такий день і значно заощадити. Щоб скористатися акційною пропозицією, потрібно регулярно стежити за інформацією, що з'являється на сайті.

Як записатися в медичний центр «Медіан»

Хороше самопочуття дарує людям масу позитивних емоцій і можливостей для досягнення поставлених цілей. Людина відчуває себе добре, коли вона здорова. Лікарі приватної клініки «Медіан» проводять точну діагностику і підбирають програму терапевтичного та іншого лікування.

Щоб записатися на прийом до лікаря в медичний центр Median оформіть заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним номером телефону. Менеджер клініки оперативно відповідає на дзвінки і записує пацієнтів до лікаря. Медичний центр «Медіан» - це чисті затишні кабінети і комфортний хол. Прийом за попереднім записом допомагає уникнути черг і стресів від очікування.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок