Про компанію - Median Про компанію - Median

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом
Про нас

Здоров'я і краса з послугами медичного центру «Медіан»

Багатопрофільний медичний центр в місті Київ - приватна клініка з професійними лікарями. Тут працюють висококваліфіковані фахівці з великим стажем в лікувальній практиці. Головне завдання медперсоналу центру - надати медичну допомогу всім пацієнтам що звернулися до нас.. Робота фахівців клініки постійно вдосконалюється - лікарі ретельно вивчають і впроваджують передовий досвід колег з інших країн. Уважність до кожного клієнта, індивідуальний підхід, врахування всіх побажань та відгуків - головний девіз, з яким починається кожен день лікарів медичного центру.

45 молодших співробітників
125 практикуючих лікарів
12 середній стаж наших лікарів
Сучасне обладнання

Сучасне обладнання

Відгуки клієнтів
Татьяна
11 / 11 / 2019

Очень внимательный, приятный врач, знающий свое дело

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Зоряна
22 / 02 / 2022

Дуже подобається лікар. Дуже тактично і зрозуміло усе пояснює. Уважна до усіх скарг. Обстежуюсь у неї не перший рік, вагітність теж планую під наглядом Гюнай.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Олена
18 / 10 / 2018

Стояла на обліку по вагітності у Ольги Павлівни. Потім порекомендувала двом знайомим. Задоволені всі. Дуже уважна,розумна, відповідальна і відверта. Я запросила лікаря зі мною партнером на пологи, і ми разом народили мою донечку! Кажу "Разом " бо насправді це колосальна підтримка коли з тобою в пологовому серед незнайомих людей є лікар що за 9 місяців стала твоєю подругою. При наступній вагітності тільки до неї, і в родзал ні ногою без неї))))!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Інеса
18 / 11 / 2022

Один з найкращих неврологів в м. Києві. Дуже рекомендую Павла Аркадійовича. Після його лікування вже декілька років немає проблем зі спиною.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Ліка
27 / 09 / 2018

Досвідчений лікар, все детально роз'яснила

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Алина
10 / 12 / 2020

Закончила курс массажа у Валерия, профессионал, любящий своё дело и что немаловажно, умеющий делать массаж великолепно. Сильные руки, помогающие спине перестать болеть и "расправить крылья", теперь супруг релаксирует у него. Большое спасибо, рекомендую всем)

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Юлия
03 / 04 / 2020

Дуже уважний, досвідчений лікар, справжній професіонал своєї справи. Дякую вам. Всім рекомендую.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Тетяна
19 / 11 / 2021

Чудовий лікар! Рекомендую.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Наталья
05 / 07 / 2019

Чудовий професійний лікар! Допомогла в плануванні вагітності та вела мою вагітність двійнею до самого дня пологів! Чутлива й турботлива лікар, яка можно впевнено сказати спасла моїх діток (був тяжкий гестоз). Всім рекомендую!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Андрій
21 / 10 / 2022

Дуже гарний спеціаліст який дійсно профессіонально підходить до вибору методики постановки діагнозу і тактики лікування. Після моїх довгих блукань по іншим лікарям єдиний хто зміг мені допомогти!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Лариса
04 / 09 / 2020

Чудова лікар, дуже дякую за високий професіоналізм , чуйність і уважність. Була складна вагітність-дитина тричі була обвита пуповиною.Спостерігали цілодобово і вдало проведений Кесерів розтин.Нашому чаду 14років

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Волошенко Ольга Борисовна
28 / 03 / 2021

Нашей семье очень повезло, когда на вызов к больной ковидом, парализованной после инсульта, моей маме приехал доктор Ионов! Такого внимательного врача, человека и профессионала сейчас встретишь редко! Это скорее исключение! Мы благодарны Максиму Николаевичу за неравнодушие, высокий уровень профессиональных знаний и человечность! Понимаешь, что когда есть такие люди, еще не все потеряно!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Анна
13 / 05 / 2021

К Татьяне Викторовне шла впервые, приём превзошел ожидания. Врач очень внимательная, приятная, всё доступно объясняет и что немаловажно, все манипуляции производила аккуратно. От специалиста осталась под хорошим впечатлением

Якість 5
Увага 5
Враження 5

borden90g@gmail.com
20 / 12 / 2018

Приятный в общении человек, после сеансов ушли спазмы с мышц спины. Могу рекомендовать!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Дарья
27 / 07 / 2021

Пару недель назад я родила первого ребенка, а всю мою беременность курировала Гюнай Мамедалиевна. Благодаря ей моя беременность и роды прошли легко, под постоянным контролем результатов анализов и рекомендациями(обратиться с вопросом я могла в любое время, что для меня, "паникера", важно)! Я и до беременности понимала, насколько Гюнай Мамедалиевна замечательный специалист и очень приятный, внимательный человек, но теперь могу с уверенностью сказать: она лучшая в своём деле! Большое ей спасибо и рекомендую всем, кто в поиске своего врача.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Наші партнери

Лікування у Києві в приватній клініці

Всі пацієнти відчувають занепокоєння перед візитом до лікаря. Думки про серйозні проблеми зі здоров'ям та боль виникають у кожного другого клієнта медустанов. Фахівці Median ставляться з розумінням до кожної людини, яка звернулася за лікарською допомогою. Тривожність пацієнтів проходить відразу ж після спілкування з лікарем. Дружня бесіда, підвищена увага і позитивний настрій - аспекти, що вибудовують довіру між 2 сторонами. Клієнтам не варто турбуватися - фахівець підбирає відповідну програму лікування і призначає процедури, в ефективності яких впевнений.

Діагностичне обладнання медичного центру та послуги

Клініка має медичну лабораторію з сучасним обладнанням. Фахівці проводять своєчасну діагностику і призначають необхідні процедури, терапевтичне лікування або профілактичні заходи. Лікарі вибирають результативні програми в різних областях. Застосування лазерного обладнання, детально вивченого і відпрацьованого хірургами, добре зарекомендувало себе при виконанні хірургічних операцій. Медичний центр надає послуги різного типу: лабораторні дослідження, огляд фахівцями, лікування, профілактика захворювань.

Прийом лікарів в приватній клініці Києва

У клініці ведуть прийом фахівці з великим практичним стажем:

У медичному центрі кожен звернувшийся пацієнт отримує якісну професійну допомогу кращих фахівців і необхідну діагностику. Кваліфіковані лікарі - головна перевага приватної медклініки.

Як відбувається вибір лікувальної програми приватної клініки Києва

Основний принцип медичного центру Median - не нашкодь. Лікарі ретельно вивчають симптоматику пацієнтів, проводять огляд, призначають діагностичні заходи, завдяки яким точно визначається стан здоров'я хворого. З урахуванням виявлених проблем, вікових даних і можливих протипоказань підбираються методи подальшого лікування. При необхідності клієнта клініки оглядає відразу кілька фахівців. Всі процедури не приносять пацієнтові дискомфорту і болю.

Лікування в денному стаціонарі приватної клініки Києва

Для пацієнтів клініки передбачено лікування в денному стаціонарі. Комфортне перебування в центрі дає можливість хворій людині пройти повноцінний лікувальний курс, поєднаний з іншими прийомами терапії. При виявленні складних випадків збирається консиліум, після якого пацієнта лікує декілька фахівців відразу. Такий підхід - гарантія позитивного результату. Мережа медцентрів Median піклується про своїх пацієнтів більше 15 років і надає професійну допомогу в лікуванні та профілактиці хвороб.

Вартість послуг медичного центру

Керівництво врахувало всі нюанси і зробило вартість послуг медичного центру доступною для всіх жителів і гостей столиці. Завдання клініки:

Медичний центр періодично проводить різні акції зі знижками - плановий візит до лікаря можна нанести в такий день і значно заощадити. Щоб скористатися акційною пропозицією, потрібно регулярно стежити за інформацією, що з'являється на сайті.

Як записатися в медичний центр «Медіан»

Хороше самопочуття дарує людям масу позитивних емоцій і можливостей для досягнення поставлених цілей. Людина відчуває себе добре, коли вона здорова. Лікарі приватної клініки «Медіан» проводять точну діагностику і підбирають програму терапевтичного та іншого лікування.

Щоб записатися на прийом до лікаря в медичний центр Median оформіть заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним номером телефону. Менеджер клініки оперативно відповідає на дзвінки і записує пацієнтів до лікаря. Медичний центр «Медіан» - це чисті затишні кабінети і комфортний хол. Прийом за попереднім записом допомагає уникнути черг і стресів від очікування.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?