Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київм.Бориспільс.Щасливес.Зазимье
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом
Про нас

Здоров'я і краса з послугами медичного центру «Медіан»

Багатопрофільний медичний центр в місті Київ - приватна клініка з професійними лікарями. Тут працюють висококваліфіковані фахівці з великим стажем в лікувальній практиці. Головне завдання медперсоналу центру - надати медичну допомогу всім пацієнтам що звернулися до нас.. Робота фахівців клініки постійно вдосконалюється - лікарі ретельно вивчають і впроваджують передовий досвід колег з інших країн. Уважність до кожного клієнта, індивідуальний підхід, врахування всіх побажань та відгуків - головний девіз, з яким починається кожен день лікарів медичного центру.

45 молодших співробітників
125 практикуючих лікарів
12 середній стаж наших лікарів
Сучасне обладнання

Сучасне обладнання

Відгуки клієнтів
Наталія
19 / 06 / 2020

Дуже приємний лікар, відповіла на всі запитання, надала рекомендації. Однозначно рекомендую

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Шухрат
23 / 07 / 2019

Отличный специалист. Ещё раз огромное спасибо!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Олександр
03 / 04 / 2021

Дякую за консультації і допомогу у нашому одужанні від коронавірусу вдома! Чудовий лікар

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Татьяна
20 / 04 / 2021

Растерянность и страх за близких - ситуация знакома, к сожалению, многим в связи с пандемией. Когда не знаешь куда бежать и кого слушать. Здорово, когда находится специалист высокого уровня профессионализма и неравнодушия! Спасибо Вам, Максим Николаевич! И... будьте здоровы, Доктор!!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Наталія
11 / 03 / 2020

Найрозумніша и найкрасивіша лікарка! Сімейний лікар усієї моєї родини.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Дарья
27 / 07 / 2021

Пару недель назад я родила первого ребенка, а всю мою беременность курировала Гюнай Мамедалиевна. Благодаря ей моя беременность и роды прошли легко, под постоянным контролем результатов анализов и рекомендациями(обратиться с вопросом я могла в любое время, что для меня, "паникера", важно)! Я и до беременности понимала, насколько Гюнай Мамедалиевна замечательный специалист и очень приятный, внимательный человек, но теперь могу с уверенностью сказать: она лучшая в своём деле! Большое ей спасибо и рекомендую всем, кто в поиске своего врача.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Олена
27 / 09 / 2018

Я лишилась задоволена роботою лікаря, якість на вищому рівні, компетентність лікаря висока, дякую. Рекомендую.

Якість 5
Увага 4
Враження 5

Тарас
10 / 12 / 2018

Завжди ходжу лише до Стоянова. Один з кращих спеціалістів в Києві. Реально рекомендую.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Гліб
18 / 11 / 2018

Добрий лікар, уважний. Відношення до мене сподобалось, усе розповів зрозумілою мовою, не як інші лікарі до котрих я звертався

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Наталья
29 / 09 / 2018

Большое спасибо Анатолию,уже после 5 сеанса забыла про боль в спине.Он не только хороший специалист,но и приятный человек.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Марьяна
29 / 08 / 2020

Прекрасный, знающий свое дело специалист! Очень внимательный, добросовестный и при этом позитивный человек! Рекомендую всем!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Войтіков Валерій Андрійович
23 / 11 / 2018

З першого сеансу відчув полегшення. Одразу вмовив записатися дружину, бо її дуже турбувала спина. Робили мануальну терапію та рефлексотерапію. Зараз пройшов, мабуть, місяць - результатом дуже задоволені. Рекомендуємо цього лікаря своїм друзям.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Анна
28 / 08 / 2020

Залишилася дуже задоволена консультацією у Наталії. Лікар доступно відповіла на усі питання, призначила необхідне обстеження та дала корисні рекомендації по догляду за шкірою. Дякую!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Лариса
04 / 09 / 2020

Чудова лікар, дуже дякую за високий професіоналізм , чуйність і уважність. Була складна вагітність-дитина тричі була обвита пуповиною.Спостерігали цілодобово і вдало проведений Кесерів розтин.Нашому чаду 14років

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Олександр
04 / 06 / 2020

Валерий проводит отличный и полноценный массаж. Очень качественно и профессионально. Отметил улучшение состояния уже после нескольких процедур. Однозначно рекомендую!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Наші партнери

Лікування у Києві в приватній клініці

Всі пацієнти відчувають занепокоєння перед візитом до лікаря. Думки про серйозні проблеми зі здоров'ям та боль виникають у кожного другого клієнта медустанов. Фахівці Median ставляться з розумінням до кожної людини, яка звернулася за лікарською допомогою. Тривожність пацієнтів проходить відразу ж після спілкування з лікарем. Дружня бесіда, підвищена увага і позитивний настрій - аспекти, що вибудовують довіру між 2 сторонами. Клієнтам не варто турбуватися - фахівець підбирає відповідну програму лікування і призначає процедури, в ефективності яких впевнений.

Діагностичне обладнання медичного центру та послуги

Клініка має медичну лабораторію з сучасним обладнанням. Фахівці проводять своєчасну діагностику і призначають необхідні процедури, терапевтичне лікування або профілактичні заходи. Лікарі вибирають результативні програми в різних областях. Застосування лазерного обладнання, детально вивченого і відпрацьованого хірургами, добре зарекомендувало себе при виконанні хірургічних операцій. Медичний центр надає послуги різного типу: лабораторні дослідження, огляд фахівцями, лікування, профілактика захворювань.

Прийом лікарів в приватній клініці Києва

У клініці ведуть прийом фахівці з великим практичним стажем:

У медичному центрі кожен звернувшийся пацієнт отримує якісну професійну допомогу кращих фахівців і необхідну діагностику. Кваліфіковані лікарі - головна перевага приватної медклініки.

Як відбувається вибір лікувальної програми приватної клініки Києва

Основний принцип медичного центру Median - не нашкодь. Лікарі ретельно вивчають симптоматику пацієнтів, проводять огляд, призначають діагностичні заходи, завдяки яким точно визначається стан здоров'я хворого. З урахуванням виявлених проблем, вікових даних і можливих протипоказань підбираються методи подальшого лікування. При необхідності клієнта клініки оглядає відразу кілька фахівців. Всі процедури не приносять пацієнтові дискомфорту і болю.

Лікування в денному стаціонарі приватної клініки Києва

Для пацієнтів клініки передбачено лікування в денному стаціонарі. Комфортне перебування в центрі дає можливість хворій людині пройти повноцінний лікувальний курс, поєднаний з іншими прийомами терапії. При виявленні складних випадків збирається консиліум, після якого пацієнта лікує декілька фахівців відразу. Такий підхід - гарантія позитивного результату. Мережа медцентрів Median піклується про своїх пацієнтів більше 15 років і надає професійну допомогу в лікуванні та профілактиці хвороб.

Вартість послуг медичного центру

Керівництво врахувало всі нюанси і зробило вартість послуг медичного центру доступною для всіх жителів і гостей столиці. Завдання клініки:

Медичний центр періодично проводить різні акції зі знижками - плановий візит до лікаря можна нанести в такий день і значно заощадити. Щоб скористатися акційною пропозицією, потрібно регулярно стежити за інформацією, що з'являється на сайті.

Як записатися в медичний центр «Медіан»

Хороше самопочуття дарує людям масу позитивних емоцій і можливостей для досягнення поставлених цілей. Людина відчуває себе добре, коли вона здорова. Лікарі приватної клініки «Медіан» проводять точну діагностику і підбирають програму терапевтичного та іншого лікування.

Щоб записатися на прийом до лікаря в медичний центр Median оформіть заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним номером телефону. Менеджер клініки оперативно відповідає на дзвінки і записує пацієнтів до лікаря. Медичний центр «Медіан» - це чисті затишні кабінети і комфортний хол. Прийом за попереднім записом допомагає уникнути черг і стресів від очікування.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок