Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Медичні центри Median:
м.Київ м.Бориспіль с.Щасливе
Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом
Про нас

Здоров'я і краса з послугами медичного центру «Медіан»

Багатопрофільний медичний центр в місті Київ - приватна клініка з професійними лікарями. Тут працюють висококваліфіковані фахівці з великим стажем в лікувальній практиці. Головне завдання медперсоналу центру - надати медичну допомогу всім пацієнтам що звернулися до нас.. Робота фахівців клініки постійно вдосконалюється - лікарі ретельно вивчають і впроваджують передовий досвід колег з інших країн. Уважність до кожного клієнта, індивідуальний підхід, врахування всіх побажань та відгуків - головний девіз, з яким починається кожен день лікарів медичного центру.

45 молодших співробітників
125 практикуючих лікарів
12 середній стаж наших лікарів
Сучасне обладнання

Сучасне обладнання

Відгуки клієнтів
Шухрат
23 / 07 / 2019

Отличный специалист. Ещё раз огромное спасибо!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Катерина
25 / 10 / 2020

Лікар - компетентна, уважна, професіонал своєї справи. Однозначно рекомендую!!!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Алина
10 / 12 / 2020

Закончила курс массажа у Валерия, профессионал, любящий своё дело и что немаловажно, умеющий делать массаж великолепно. Сильные руки, помогающие спине перестать болеть и "расправить крылья", теперь супруг релаксирует у него. Большое спасибо, рекомендую всем)

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Татьяна
11 / 11 / 2019

Очень внимательный, приятный врач, знающий свое дело

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Наталья Демченко
21 / 05 / 2021

Гюнай - прекрасный врач - очень добрая, отзывчивая, всегда отвечает на все вопросы (в том числе в режиме онлайн), на связи 24/7. Без лишних движений и назначений...Рекомендую!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Катерина
06 / 02 / 2020

Юлія Вікторівна - лікарка-діамант! Уважна, турботлива, компетентна. Її призначення завжди допомагають Найкращий отоларинголог з усіх, до кого доводилось потрапляти на прийом. Порадила рідним - вони також дуже задоволені.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Лилия
17 / 04 / 2021

Благодарю лечащего врача Поддячу Дарину Сергеевну за лечение и заботу! Первоначально вызвала врача на дом с симптомами Covid 19. Дарина Сергеевна провела детальный осмотр, внимательно выслушала все жалобы, назначила лечение. Несколько раз врач корректировала онлайн назначения в зависимости от моего состояния! Благодаря профессионализму врача, динамика моего выздоровления значительно ускорилась! Спасибо, уважаемая Дарина Сергеевна! Побольше бы таких молодых, профессиональных и позитивных специалистов!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Раїса Миколаївна
22 / 03 / 2021

Щиро вдячна лікарю Максиму Миколайовичу! Уважний, після відвідування цікавиться станом хворого. До якого можна звернутися в любий час і отримати кваліфіковану пораду. Якщо в мене ,чи в моїх близьких будуть проблеми зі здоров’ям , то ми знаємо до кого нам звертатися !

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Олександр
03 / 04 / 2021

Дякую за консультації і допомогу у нашому одужанні від коронавірусу вдома! Чудовий лікар

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Наталия
20 / 10 / 2018

Ездила с подружками и сотрудницами со своими циститами к Ростиславу Васильевичу на Печерск. Теперь он работает через дорогу от моего офиса. Ура!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Элина
21 / 12 / 2020

Очень хороший и квалифицированный врач

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Ольга
19 / 10 / 2018

Була направлена до Ірини Ростиславівни зі скаргами на свист у легенях. Незважаючи на довгі роки лікувань у терапевтів і ЛОРів, ніхто до Ірини Ростиславівни не зміг виявити у мене хронічний бронхіт, а їй для цього вистачило просто подивитись на знімок легень і все стало на свої місця. Усім рекомендую цього лікаря як майстра своєї справи та просто гарного лікаря, з яким просто і приємно спілкуватись. В майбутньому планую звернутись до цього лікаря і як до кардіолога, не бачу сенсу витрачати час на пошуки інших лікарів.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Сергій
12 / 06 / 2020

Дякую лікарю Павлу Аркадійович за уважність та професіоналізм.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Олександр
04 / 06 / 2020

Валерий проводит отличный и полноценный массаж. Очень качественно и профессионально. Отметил улучшение состояния уже после нескольких процедур. Однозначно рекомендую!

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Наталья Сердюк
10 / 07 / 2019

Рекомендую. Очень хороший доктор.

Якість 5
Увага 5
Враження 5

Наші партнери

Лікування у Києві в приватній клініці

Всі пацієнти відчувають занепокоєння перед візитом до лікаря. Думки про серйозні проблеми зі здоров'ям та боль виникають у кожного другого клієнта медустанов. Фахівці Median ставляться з розумінням до кожної людини, яка звернулася за лікарською допомогою. Тривожність пацієнтів проходить відразу ж після спілкування з лікарем. Дружня бесіда, підвищена увага і позитивний настрій - аспекти, що вибудовують довіру між 2 сторонами. Клієнтам не варто турбуватися - фахівець підбирає відповідну програму лікування і призначає процедури, в ефективності яких впевнений.

Діагностичне обладнання медичного центру та послуги

Клініка має медичну лабораторію з сучасним обладнанням. Фахівці проводять своєчасну діагностику і призначають необхідні процедури, терапевтичне лікування або профілактичні заходи. Лікарі вибирають результативні програми в різних областях. Застосування лазерного обладнання, детально вивченого і відпрацьованого хірургами, добре зарекомендувало себе при виконанні хірургічних операцій. Медичний центр надає послуги різного типу: лабораторні дослідження, огляд фахівцями, лікування, профілактика захворювань.

Прийом лікарів в приватній клініці Києва

У клініці ведуть прийом фахівці з великим практичним стажем:

У медичному центрі кожен звернувшийся пацієнт отримує якісну професійну допомогу кращих фахівців і необхідну діагностику. Кваліфіковані лікарі - головна перевага приватної медклініки.

Як відбувається вибір лікувальної програми приватної клініки Києва?

Основний принцип медичного центру Median - не нашкодь. Лікарі ретельно вивчають симптоматику пацієнтів, проводять огляд, призначають діагностичні заходи, завдяки яким точно визначається стан здоров'я хворого. З урахуванням виявлених проблем, вікових даних і можливих протипоказань підбираються методи подальшого лікування. При необхідності клієнта клініки оглядає відразу кілька фахівців. Всі процедури не приносять пацієнтові дискомфорту і болю.

Лікування в денному стаціонарі приватної клініки Києва

Для пацієнтів клініки передбачено лікування в денному стаціонарі. Комфортне перебування в центрі дає можливість хворій людині пройти повноцінний лікувальний курс, поєднаний з іншими прийомами терапії. При виявленні складних випадків збирається консиліум, після якого пацієнта лікує декілька фахівців відразу. Такий підхід - гарантія позитивного результату. Мережа медцентрів Median піклується про своїх пацієнтів більше 15 років і надає професійну допомогу в лікуванні та профілактиці хвороб.

Вартість послуг медичного центру

Керівництво врахувало всі нюанси і зробило вартість послуг медичного центру доступною для всіх жителів і гостей столиці. Завдання клініки:

Медичний центр періодично проводить різні акції зі знижками - плановий візит до лікаря можна нанести в такий день і значно заощадити. Щоб скористатися акційною пропозицією, потрібно регулярно стежити за інформацією, що з'являється на сайті.

Як записатися в медичний центр «Медіан»

Хороше самопочуття дарує людям масу позитивних емоцій і можливостей для досягнення поставлених цілей. Людина відчуває себе добре, коли вона здорова. Лікарі приватної клініки «Медіан» проводять точну діагностику і підбирають програму терапевтичного та іншого лікування.

Щоб записатися на прийом до лікаря в медичний центр Median оформіть заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним номером телефону. Менеджер клініки оперативно відповідає на дзвінки і записує пацієнтів до лікаря. Медичний центр «Медіан» - це чисті затишні кабінети і комфортний хол. Прийом за попереднім записом допомагає уникнути черг і стресів від очікування.