Медичний огляд у Києві | Профогляд на роботу - Медичний центр Median Медичний огляд у Києві | Профогляд на роботу - Медичний центр Median

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Швидкий та зручний профогляд у Києві

Положенням про медичний огляд працівників певних категорій визначається обов`язкове обстеження робітників перед прийняттям на посаду, а також оглядів у строки, які визначаються в залежності від особливостей займаної посади. Варто зазначити, що переліки посад, щодо яких здійснюються такі заходи точно визначаються законодавством України. В тому числі там зазначено перелік фахівців, сфер діяльності, найменувань виробництв та безпосередньо організацій, яким необхідно проходити таку процедуру.

Виконувати медичний огляд уповноважені виключно ті заклади, які включені до реєстру. Перед проходженням профогляду переконайтесь, що медичний заклад є у списку зареєстрованих.

Центр Медіан включено до даного реєстру. Ми пропонуємо послуги з проведення діагностики не тільки індивідуального характеру, але й компаніям в повному складі робочого колективу, що дуже зручно. Усі послуги надаються на договірній основі – це гарантує швидкий та високоякісний медичний огляд при прийнятті на роботу.

Профогляд

Особливості медичного огляду працівників певних категорій

Важливо пам'ятати про те, що найважливіша перевага своєчасного обстеження — це контроль здоров'я та фізичних можливостей кожного. Нерідко, можна почути нерозуміння цієї потреби, люди мають бажання працювати за будь-яких обставин. Насправді, робота при неналежному стані здоров'я не лише не продуктивна, але й може стати небезпечною як для самого фахівця, так і для його колег або оточуючих людей.

Професійний огляд можуть бути двох різновидів:

Особливості процедур обов'язкових медичних оглядів працівників на підприємстві

Існує декілька основних принципів, яким має відповідати періодичне обстеження:

Здача аналізів, проходження флюорографії, та консультацій у профільних лікарів є обов'язковими процедурами. Перелік необхідних процедур щодо кожної сфери діяльності затверджений нормативним актом МОЗ.

Фахівці, що виконують обстеження, за наявності будь-яких симптомів, надають рекомендації щодо звернення до фахового лікаря конкретної сфери або необхідних лікувальних методик. Не варто нехтувати рекомендаціями спеціалістів, адже навіть складні хвороби можна вилікувати на ранніх етапах.

По факту проходження видається заключний акт. В ньому зазначається стан здоров’я людини та процедури, що вона пройшла.

Профогляд  фахівцями клініки Медіан

Переваги профогляду в медичному центрі Медіан

Потреба в обстеженнях стимулює співробітника дбати про себе. Наш центр може виконати необхідні заходи, як у власних приміщеннях, так і з виїздом до Вашого офісу.

Варто зауважити, що всі ціни на наші послуги є доступними та лояльними.

Звертайтеся до нас вже сьогодні, та отримайте швидке та якісне проведення професійних діагностичних обстежень! Ми пропонуємо найкращі умови співробітництва для організацій та приватних осіб. За потреби, відповіді на всі питання можна отримати в телефонному режимі.


(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?