Процедури Radiesse Median | Київ Процедури Radiesse Median | Київ

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом
Процедури RADIESSE

Наша клініка пропонує Radiesse-процедури, що використовуються для відновлення втраченого об'єму в різних зонах обличчя, корекції зморшок та вирішення інших проблем зі шкірою, таких як втрати еластичності та тургору, провисання та дряблість шкіри.

Препарат Radiesse містить унікальний компонент гідроксиапатит кальцію, який окрім відновлення втраченого об'єму, забезпечує виражений ліфтинг-ефект та повертає здоровий вигляд шкірі обличчя та інших частин тіла. Цей препарат є одним з найбільш ефективних і безпечних на ринку естетичної медицини.

Процедури з використанням Radiesse дозволяють досягти максимально точного та прецизійного результату. Процедури виконуються фахівцями нашої клініки, які мають великий досвід у проведенні цієї процедури та забезпечують максимальну безпеку та комфорт для наших клієнтів.

Після процедур з використанням Radiesse, клієнти можуть спостерігати значне зменшення зморшок, а також покращення текстури шкіри. Ефект від процедури може тривати до 1-2 років, залежно від індивідуальних особливостей клієнта.

Якщо ви хочете отримати вражаючі результати з використанням препарату Radiesse, зверніться до нашої клініки зараз, щоб дізнатися більше про цю процедуру та забронювати консультацію з нашими досвідченими фахівцями. Наші спеціалісти допоможуть підібрати оптимальний варіант процедури, враховуючи ваші індивідуальні особливості та побажання.

Проведення процедур
за адресою: Київ, вул. Ярославська 55
Запис на процедуру

Лікарі, що надають послугу
Галкін Дмитро Сергійович

Лікар УЗД (для дітей та дорослих), Лікар естетичної медицини, Пластичний хірург

14
0
0

Запис на прийом
Запис на процедуру
Вкажіть бажану дату та час візиту, виберіть процедуру, заповніть ваші дані. Ми поважаємо ваш час, тому консультації в клініці платні.
Ваше ім'я та прізвище *
Контактний телефон *
Електронна пошта *
Оберіть процедуру *
Дата візиту *
Вкажіть зручний час *
Надсилаючи замовлення ви надаєте згоду на обробку персональних даних та підтверджуюте, що ознайомлені зугодою користувача.
Місцепроведення
Ми в Instagram
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?