
RF-ліфтинг - радіочастотна (RF) терапія або ще радіочастотна підтяжка шкіри — найефективніший нехірургічний метод підтяжки шкіри, який спрямований на стимуляцію вироблення колагену. Він використовує радіочастотну енергію для нагріву дерми до 40-42* С, покращує лімфо- і крововідтік, стимулює вироблення колагену, завдяки чому підшкірні волокна відновлюють тонус, а шкіра розгладжується.
Є кілька основних видів rf-ліфтингу, кожен із них проводять із застосуванням вищих або нижчих температур, що, відповідно, дає відмінний ефект, який має різну тривалість.
Проводити процедуру rf-ліфтингу варто не раніше ніж у 20 років та залежно від індивідуальних особливостей і стану шкіри, проте цей метод омолодження та підтяжки шкіри краще застосовувати після 27—35 років.
Проблеми, які може вирішити RF-ліфтинг:
- В’яла шкіра;
- темні кола та набряки під очима;
- неоднорідний колір та структура шкіри;
- шрами і сліди постакне;
- глибокі та мімічні зморшки;
- так зване друге підборіддя;
- нечіткий овал обличчя;
- Брилі.
Процедура абсолютно безболісна, клієнт може відчувати лише тепло, безпечна, не передбачає проведення жодних ін’єкцій. Може виникнути незначне почервоніння або припухлість, які зникнуть протягом 24 годин.
Перевагами RF-ліфтингу є відчутний результат вже після першої процедури, який буде посилюватися ще на протязі 10-14 днів, швидке відновлення шкіри після процедури, результат після курсу процедур зберігається впродовж року і більше.
Протипокази до RF-ліфтингу:
- Вік до 35 років, окрім індивідуальних особливостей шкіри;
- Підвищена температура шкіри;
- Інфекційні захворювання, в тому числі герпетина інфекція;
- Порушення цілісності шкіри в зоні впливу;
- Хронічні захворювання у стадії декомпенсації;
- Сечокам’яна хвороба, ниркова недостатність;
- Наявнісь кардіостимулятора, металевих імплантів та іншої нашкірної чи внутрішньої електронної апаратури;
- Ботокс, філери, контурна пластика;
- Вагітність, лактація.
Процедура проводиться курсом 4-10 процедур з інтервалом 1 раз на 10-14 днів чи 1 раз на 3-4 тиж, в залежності від зони обробки і проблеми.