Тести на антитіла до COVID-19 у Києві - Median Тести на антитіла до COVID-19 у Києві | Послуги медцентру Median

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Тести на антитіла до COVID-19

Вартість послуг

Антитіла до коронавірусу: тести, їх види та відмінності

Усі тести мають загальний принцип дії: визначають реакцію організму на різні білки вірусу SARS-CoV-2. На кожен вид білка утворюються антитіла свого виду. Оскільки існують різні антитіла до коронавірусу, тести також бувають різних видів.

Антитіла IgG коронавірусу (тест)

За допомогою даного тесту можна достовірно оцінювати рівень (кількість) антитіл внаслідок хвороби та/або після щеплення. Скласти тест на антитіла IgG до коронавірусу можна, починаючи з 14 дня з моменту початку хвороби або першого щеплення.

Показання для аналізу IgG:

Для цього аналізу беруть кров із вени. Підсумок відомий упродовж трьох днів.

Антитіла IgM до коронавірусу (тест)

Цей тест необхідний, щоб виявити факт недавнього інфікування коронавірусом. Здати тест на антитіла IgМ до коронавірусу доцільно, починаючи з 7-го дня від початку хвороби.

Показання для аналізу IgМ:

Для цього аналізу також беруть кров із вени, а результат зазвичай готовий протягом одного робочого дня.

Антитіла IgА до коронавірусу (тест)

Це тестування потрібно встановити порівняно недавнє інфікування коронавірусом і підтвердити пізню гостру стадію хвороби. Здати тест на антитіла IgА до коронавірусу можна починаючи з 10-го дня від старту хвороби.

Показання для аналізу IgА:

Для тесту потрібна венозна кров, а результат відомий протягом 1 дня.

Можливості тестування у медичному центрі «Медіан»

Запрошуємо пройти тестування швидко, без черги, за попереднім записом на зручний для вас час. Коротке очікування пройде в комфортних умовах у приміщенні з євроремонтом та м'якими меблями. Клініка "Медіан" використовує сучасні інноваційні методи забору біоматеріалу, тому процедура буде практично безболісною. Ціна тесту на антитіла до коронавірусу вказана у верхній частині сторінки сайту. Бережіть здоров'я та завжди тримайте ситуацію під контролем!

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?