Тести COVID-19 у Києві | Тест на коронавірус - Median Пройти тест на коронавірус в Києві | Лабораторні аналізи Медіан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Тести COVID-19

Послуги Аналізи

Здоров'я - найцінніший ресурс людини. Щоб продовжити роки життя, необхідно безперервно піклуватися про самопочуття. Останнім часом актуальність цього питання значно зросла. Пандемія назавжди змінила недбале ставлення багатьох до здоров'я. Дуже важливо для кожного - убезпечити себе, близьких. Навіть при незначних нездужання слід негайно звернутися до фахівців. Пройти тест на коронавірус в Києві можна як при наявності симптомів, так і з метою профілактики. В умовах карантину і високого показника захворюваності це особливо важливо.

Як і для чого варто здати ПЛР-тест терміново

Ризик підчепити інфекцію, особливо в осінньо-зимовий період, значно високий. Недотримання запобіжних заходів призводить до сумних наслідків. ПЛР-тести використовуються в профілактичних цілях, для надання за місцем роботи, початку лікування. Ефективність давно визначена:

Самолікування - найгірше рішення в цій справі. При виникненні потреби здати ПЛР-тест терміново , варто звернутися до фахівців.

Як здати тест на коронавірус в клініці Median

ПЛР-тести мають вагоме значення для ранньої діагностики. Коронавірусних інфекція небезпечна для людини, проявляється не відразу. Симптоматика при виявленні - важче переносяться. Хвороба має відмінні симптоми:

Уже в важких випадках спостерігається задишка, сплутаність свідомості, біль в грудній клітці, утруднене дихання і навіть погіршення координації.

У клініці «Медіан» можна здати тест на коронавірус терміново. Це - багатопрофільний сучасний медичний центр, в якому успішно працюють лікарі з багаторічним досвідом. Головна місія - допомогти й подбати про пацієнта. Також лікарі безперервно вдосконалюють навички, переймають досвід у закордонних колег.

Якщо вас цікавить швидкий ПЛР-тест і демократичні ціни, потрібно звернутися негайно. Ви можете зателефонувати безпосередньо або залишити контакти за допомогою спеціальної форми - з вами зв'яжуться в найкоротші терміни і підберуть зручний час. Ваше здоров'я - у ваших руках.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?