Уколи та крапельниці на дому | Медіан Уколи і крапельниці на дому ціна | Медичний центр Медіан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

Вартість послуг

В медичному центрі Медіан надається послуга виклику медсестри для постановки внутрішньом`язових, внутрышньовенних ін`єкцій та крапельниць на дому. Послуга надається для дітей та дорослих. Телефонуйте та замовляйте послугу

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ЗАПИСУ

(044) 207 8000

(093) 207 8000

Переваги послуги

Примітки

Телефонуйте та замовляйте послугу « Уколи та крапельниці на дому ».

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ЗАПИСУ

(044) 207 8000

(093) 207 8000


Уколи та крапельниці на дому

Ін'єкції на дому - практичне рішення, коли людина не здатна вільно пересуватися і дістатися до лікарні неможливо. Іноді така послуга може знадобитися і фізично здоровій людині. Сьогодні в лікувальних закладах великі черги, і записуватися потрібно заздалегідь, а після витрачати свій час на похід туди. Замість цього можна викликати медпрацівника та за прийнятну ціну провести процедуру у себе вдома.

Замовити крапельницю на будинок можна в приватних клініках. Вартість буде залежати від проблеми, з якою зіткнувся пацієнт, що зазначено в прайсах. Природно, ціна на крапельницю і укол буде відрізнятися. Самостійно зроблені ін'єкції без наявності медичних навичок здатні привести до погіршення стану пацієнта.

Крапельниця на дому в Києві: переваги послуги

Часто лікарями призначається лікування у вигляді щоденного прокапування або уколів. Тут актуальним варіантом є крапельниця на дому (Київ) . Спеціаліст приїжджає в зазначений час і ставить крапельницю або укол, відстежуючи весь процес. У такої послуги є ряд переваг.

  1. Відсутність необхідності ходити в лікарню щодня.
  2. Якщо прописаний постільний режим, не буде потрібно лягати в стаціонар.
  3. Виклик медсестри додому сприяє лікуванню в спокійній середовищі без стресів, що позитивно впливає на самопочуття хворого і дозволяє швидше одужати.
  4. Дітям і людям похилого віку, яким складно даються походи в лікарню, це дозволить провести лікування в комфортних умовах.

Якщо у пацієнта знижений імунітет, то висока ймовірність підчепити вірус в стінах лікувального закладу від інших людей. Робота фахівця на дому дозволить уникнути погіршення самопочуття хворого.

Ін'єкція на дому від компанії «Медиан»

Вартість послуг медсестри на дому прописана в прайсі на сайті компанії. Тут працюють тільки перевірені фахівці, що мають багаторічний досвід. В умовах пандемії є підвищений ризик захворювання в місцях скупчення людей. Співробітники клініки готові приїхати додому за прийнятну ціну і забезпечити пацієнта. Вартість поїздки співробітника вже входить в зазначену в прайсі ціну.

  1. Послуга буде надана лише в разі наявності призначення лікаря з мокрою печаткою.
  2. Співробітник клініки подзвонить за день до проведення процедури і уточнить час приїзду.
  3. Процедура може бути проведена і в день звернення пацієнта.
  4. Для пацієнтів пільгової категорії клініка надає знижку в 10%.

У штаті клініки працюю професійні медсестри, які вміють максимально правильно і безболісно робити уколи. Своєчасне лікування в комфортних умовах тепер можливо з послугою «медсестра додому».

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?