Ультразвукове урологічне дослідження в Києві | Зробити (УЗД) по урології в клініці Медиан Ультразвукове урологічне дослідження в Києві | Зробити УЗД в клініці Медиан

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом

УЗД по урології

Вартість послуг

Відділення урології клініки «Медіан»

Бажаних результатів лікування можна досягти лише під керівництвом лікаря. Особливо коли це стосується урології – галузі медицини щодо діагностики захворювань сечової та статевої системи. Дана дисципліна займається розробкою методів лікування та профілактики хвороб сечовивідних шляхів та чоловічих статевих органів.

Урологи приймають пацієнтів із проблемами сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур, уретра). Потрібно записатися до уролога за наявності таких проблем:

У відділенні клініки «Медіан» працюють вузькоспеціалізовані урологи, які пройшли додаткову підготовку з хірургічних методів лікування. Наша кваліфікована команда експертів працює у співпраці з іншими відділеннями клініки «Mедіан», включаючи педіатрію, гінекологію, геріатрію та онкологію, для забезпечення комплексної діагностики та лікування відповідно до потреб пацієнта.

Що таке урологічне захворювання

Термін «урологічні захворювання» означає широкий спектр патологій, які пов'язані з фільтрацією та виведенням сечі з організму. Порушення функцій у тій сфері відбувається у чоловіків, жінок і дітей різного віку. Хвороби вражають дуже певні частини тіла: у жінок – сечовивідні шляхи, у чоловіків – сечостатева система.

Пацієнт повинен звернутися до уролога для обстеження, як тільки буде відзначено будь-які симптоми або нездужання, незалежно від віку. Медцентр «Медіан» надає послуги лікаря уролога у Києві. Настійно рекомендується, щоб чоловіки віком від 45 років проходили обстеження простати незалежно від того, чи виявляються у них якісь симптоми урологічної проблеми. Якщо щось викликає дискомфорт – що раніше буде огляд уролога, то краще.

Профілактика урологічних захворювань

Багато урологічних захворювань можна запобігти, зберігаючи звички здорового способу життя:

Лікарі також рекомендують чоловікам підтримувати регулярний графік скринінгу на захворювання простати, а жінкам – регулярні гінекологічні огляди та обстеження. Контроль високого кров'яного тиску та цукру в крові також важливий для здоров'я нирок. Якщо вам знадобилася консультація уролога (Київ) , зателефонуйте нам.

(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?