Усунення глибоких зморшок Median | Київ Усунення глибоких зморшок Median | Київ

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом
Усунення глибоких зморшок

Наша клініка пропонує найсучасніші методики усунення глибоких зморшок, які допомагають покращити стан шкіри та зберегти її молодість та свіжість. Ми використовуємо найкращі методики та сучасні технології, щоб забезпечити нашим клієнтам максимальний комфорт та ефективність процедур.

Одним з найпопулярніших методів усунення глибоких зморшок є використання філлерів на основі гіалуронової кислоти, які допомагають відновити стан шкіри. Ці процедури є безпечними та досить швидкими, а їх ефект може тривати до 1-2 років.

Якщо ви хочете відновити молодість та свіжість своєї шкіри та усунути глибокі зморшки, зверніться до нашої клініки. Наші досвідчені фахівці з радістю допоможуть вам обрати оптимальний метод, враховуючи ваші особливості та бажання.

Наша клініка використовує тільки найкращі та сертифіковані препарати, що гарантує безпеку та ефективність процедур. Ми завжди стежимо за останніми тенденціями та новинками у світі естетичної медицини.

Записуйтесь на консультацію до наших фахівців та дізнайтеся більше про наші послуги. Ми гарантуємо вам високу якість послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Проведення процедур
за адресою: Київ, вул. Ярославська 55
Запис на процедуру

Лікарі, що надають послугу
Галкін Дмитро Сергійович

Лікар УЗД (для дітей та дорослих), Лікар естетичної медицини, Пластичний хірург

14
0
0

Запис на прийом
Запис на процедуру
Вкажіть бажану дату та час візиту, виберіть процедуру, заповніть ваші дані. Ми поважаємо ваш час, тому консультації в клініці платні.
Ваше ім'я та прізвище *
Контактний телефон *
Електронна пошта *
Оберіть процедуру *
Дата візиту *
Вкажіть зручний час *
Надсилаючи замовлення ви надаєте згоду на обробку персональних даних та підтверджуюте, що ознайомлені зугодою користувача.
Місцепроведення
Ми в Instagram
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?