Збільшення та корекція форми губ в Median Збільшення та корекція форми губ в Median

Послуга "Виклик медсестри додому для взяття аналізів" телефонуйте (044)207-80-00 | Замовляйте "Тест на СOVID-19" за деталями телефонуйте (044)207-80-00

Телефонуйте цілодобово:
(044) 207-80-00 (044) 207-80-01 (093) 207-80-00
Зворотній зв'язок Забір аналізів вдома Запис на прийом
Збільшення та корекція форми губ

Ми пропонуємо послуги збільшення та корекції форми губ за допомогою безпечних та ефективних процедур. Наші кваліфіковані фахівці використовують тільки найкращі препарати, що забезпечують максимальний ефект та тривалий результат.

Філери - це гелеподібні речовини на основі гіалуронової кислоти, які вводяться для збільшення об'єму та корекції форми губ. Філери є безпечним та швидким методом досягнення бажаного результату без операції та періоду відновлення. Ми використовуємо тільки високоякісні філери, що дозволяє досягнути максимального ефекту та тривалості результату.

Ми розуміємо, що всі ми має свої унікальні потреби та бажання, тому завжди працюємо з кожним клієнтом індивідуально, враховуючи його особливості та вимоги. Наші фахівці готові надати Вам повну консультацію щодо вибору оптимального методу та препарату, який відповідатиме саме Вашим потребам.

Наша клініка використовує тільки найкращі та сертифіковані препарати від провідних світових виробників, таких як Juvederm, Restylane, Teosyal, Belotero та інші. Ці препарати мають високу ефективність та безпечність, що дозволяє досягти оптимального результату та забезпечити тривалий результат.

Крім того, препарати містять високу концентрацію гіалуронової кислоти, що сприяє зволоженню та зменшенню втрати вологи в губах, забезпечуючи додатковий ефект зволоження та омолодження шкіри.

Зверніться до нас зараз, щоб дізнатися більше про наші послуги збільшення та корекції форми губ та забронювати консультацію з нашими фахівцями.

Проведення процедур
за адресою: Київ, вул. Ярославська 55
Запис на процедуру

Вартість послуг
Лікарі, що надають послугу
Галкін Дмитро Сергійович

Лікар УЗД (для дітей та дорослих), Лікар естетичної медицини, Пластичний хірург

14
0
0

Запис на прийом
Запис на процедуру
Вкажіть бажану дату та час візиту, виберіть процедуру, заповніть ваші дані. Ми поважаємо ваш час, тому консультації в клініці платні.
Ваше ім'я та прізвище *
Контактний телефон *
Електронна пошта *
Оберіть процедуру *
Дата візиту *
Вкажіть зручний час *
Надсилаючи замовлення ви надаєте згоду на обробку персональних даних та підтверджуюте, що ознайомлені зугодою користувача.
Місцепроведення
Ми в Instagram
(044) 207-80-00(044) 207-80-01(093) 207-80-00Telegram Viber Viber Зворотній зв'язок
Де ви знаходитесь?